Get Adobe Flash player

توصیه مدیر

دوستان عزیز زنبور دانا

بهترین مرورگر برای نمایش سایت، مرورگر فایرفاکسه.

شما می تونید این مرورگر رو از اینجا دریافت کنید

معرفی زنبور دانا

دانش مالی و مهارت مدیریت پول

راننده تاکسی(taxi driver)

مهارت هدف: استفاده صحیح از پول وآشنایی با دسته بندی پول

مربوط به سنین: اواخر دبستان

توضیح مختصر: شما به عنوان راننده تاکسی در هر بار یکی از مسافرین در راه را سوار کرده و در هنگام رانندگی باید سعی کنید از روی موانع عبور نکنید چون باعث کسر هزینه میشود.درنهایت هر مسافر کرایه خود را با سکه های موجود در سمت چپ پرداخت می نماید.

خرید خوراکی(buying food)

مهارت هدف: آشنایی با دسته بندی پول واستفاده از آن

مربوط به سنین: دبستان

توضیح مختصر: در هر بار یک مشتری که یک حیوان است، به ازای مبلغی که باید پرداخت نماید، از سکه های موجود در سمت چپ به گونه ای انتخاب نماید تا هزینه خواسته شده را بتواند بپردازد.

مولی برای خرید وسایل خانه اش به پول احتیاج دارد(molly go round)

molley go roundمهارت هدف: مدیریت پول و دقت در انجام کارها

مربوط به سنین: دبستان

توضیح مختصر: هنگامی که بازی شروع می شود، داستانی نشان داده می شود که در ان دختری به نام”مولی”برنده جایزه اول مسابقه شده است و آن یک خانه است. اما وقتی به خانه جدیدش می رود متوجه می شود که درون خانه هیچ وسیله ای نیست و تصمیم میگیرد که به سر کار برود. این بازی شامل چندین مرحله است که در هر مرحله مولی سر شغل های متفاوتی از جمله ارایشگری، آشپزی و پرستاری است و شما باید به او کمک کنید که در هر مرحله پول کافی به دست اورد. زمانی که شما در اختیار دارید در سمت راست وبالای صفحه بازی نشان داده شده است و میزان درآمد شما قبل از شروع بازی مشخص می شود و با ستاره هایی در سمت چپ وپایین صفحه بازی می توانید آن را ببینید. هر مشتری که وارد می شود یک شکل قلب بالای سر خود دارد که شما تا وقتی که آن کاملا خالی نشده باشد می توانید به او خدمت کنید وهر چه دیر کنید از درآمدتان کم می شود.

برای مشاهده محصولات مرتبط با مهارت مالی ومدیریت پول اینجا را کلیک‬ کنید.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟