Get Adobe Flash player

توصیه مدیر

دوستان عزیز زنبور دانا

بهترین مرورگر برای نمایش سایت، مرورگر فایرفاکسه.

شما می تونید این مرورگر رو از اینجا دریافت کنید

معرفی زنبور دانا

دقت و تمرکز

 

زنبور خدمتکار(server bee)

مهارت هدف: دقت در انجام کارها و سرعت عمل

مربوط به سنین: پیش از دبستان و دبستان

توضیح مختصر: در هر مرحله شما باید سعی کنید از بین غذاهای موجود، برای مشتریان خود آنچه را که آنها می خواهند برایشان آماده کنید. در ضمن شما باید دقت کنید که هر مشتری چه غذایی نیاز دارد و آن را در یک بشقاب قرار داده و برای همان شخص ببرید.

تعادل(perfect balance)

مهارت هدف: دقت در برقراری تعادل بین اجسام

مربوط به سنین: دبستان و به بالا

توضیح مختصر: در هر مرحله اجسامی با اشکال مختلفی قرار دارد که باید سعی کنید این اجسام را بر روی سطوح خاصی قرار دهید، به گونه ای که تعادل بین آنها برقرار باشد و هیچ کدام سقوط نکنند.( از کلیدهای A وD نیز برای چرخاندن اجسام می توانید استفاده نمایید.)

سفر ذهن(brain safari)

مهارت هدف: دقت در حل مسایل

مربوط به سنین: ابتدایی و به بالا

توضیح مختصر: در هر مرحله پرسش ها و مسایلی مطرح می شود و شما باید سعی کنید مسایل را آنگونه که خواسته شده است انجام دهید.

پشته جاذبه(gravity stacker)

مهارت هدف: دقت در برقراری تعادل بین اجسام با توجه به جهت گرانش

مربوط به سنین: ابتدایی و به بالا

توضیح مختصر: در هر مرحله اجسامی با اشکال متفاوت و اندازه های متفاوتی وجود دارند که شما باید سعی کنید با توجه به جهت جاذبه آنها را به گونه ای بر روی سطح خواسته شده قرار دهید که سقوط نکنند.

استاد کیک پزی(cake master)

مهارت هدف: دقت و تمرکز حواس

مربوط به سنین: پیش از دبستان و دبستان

توضیح مختصر: در هر مرحله از شما خواسته می شود که چگونه یک کیک را تزیین و آماده نمایید. مثلا روی آن خامه رنگی تزریق کنید ویا آن را به قطعات کوچکتری تقسیم نمایید. همه این ها نیاز به دقت و تمرکز حواس شما دارد، و دقت بیشتر امتیاز بیشتری به همراه دارد.

بازی تاناگرام(tanagram)

tanagramمهارت هدف: دقت در چیدمان اشکال

مربوط به سنین: همه سنین

توضیح مختصر: تاناگرام یک بازی قدیمی چینی میباشد. در این بازی اشکالی به شما نشان داده شده است که باید با قرار دادن ۷ قطعه ثابت در کنار هم، آن شکل را بوجود آورید.این بازی را حتی خودتان می توانید بوسیله کاغذ وبا دوستانتان نیز انجام دهید.(راهنمایی: دکمه lines on برای ظاهر شدن مرز شکل موردنظر در صفحه بازی است و برای اینکه شما بتوانید برخی از قطعات را بچرخانید روی آنها کلیک کنید و از علایم چرخشی بازی و یا کلیدهای مربوط به حرکت صفحه کلید خود استفاده کنید.دکمه hint نیز قطعات کوچک را درشکل اصلی بالای صفحه بازی نمایش میدهد.دکمهput together هفت قطعه اصلی را در کنار هم میچیند وبرای پخش کردن آنها در صفحه بازی دکمه break apartرا انتخاب نمایید. برای تغییر شکل نیز از علایم چپ و راست زیر شکل استفاده کنید)

تو چه شکلی میبینی؟(point out view)point out view

مهارت هدف: دقت دید

مربوط به سنین: دبستان

توضیح مختصر: یک زمین شطرنجی در مقابل ۴ نفر قرار دارد که هرکدام به شکل متفاوتی آنها را می بینند. هربار نوبت فردی است که در سمت چپ پایین قرار دارد می باشد و شما می توانید با شمارش خانه ها و ردیفی که مکعبات قرار دارند،مکان مکعب هایی را که آن فرد می بیند در جدول پایین با کلیک کردن در مکان مناسبش نمایش داده و گزینه ok را انتخاب نمایید تا آن را ثبت کنید اگر درست حدس زده باشید نوبت نفربعدی میشود وگرنه باید دوباره حدس بزنید. هرمرحله که توانستید برای چهار نفر پاسخ صحیح بدهید می توانید به مرحله بعد راه یابید.گزینه hint مکان برخی مکعبها را به شما نشان می دهد و گزینه rotate جای افراد را تغییر میدهد.

کتابدار(lightning-librarian)

lightning-librarianمهارت هدف: دقت و تمرکز

مربوط به سنین: همه سنین

توضیح مختصر: شما به عنوان کتابدار یک کتابخانه هستید که در ابتدا جای تمامی کتاب ها را حفظ کرده و در هر بار که بچه ها برای گرفتن کتابی می آیند باید کتاب مورد نظر را از جایش برایشان ببرید. این بازی شاید در ابتدا اندکی سخت به نظر برسد اما به مرور شما جای تمام کتاب هارا از بر خواهید کرد و تنها کافیست در پیدا کردن آن دقت و سرعت خود را بالا ببرید تا در مراحل بعدی بتوانید به افراد بیشتری خدمت رسانی کنید.

برای مشاهده محصولات مرتبط با حل مساله اینجا را کلیک‬ کنید.