Get Adobe Flash player

توصیه مدیر

دوستان عزیز زنبور دانا

بهترین مرورگر برای نمایش سایت، مرورگر فایرفاکسه.

شما می تونید این مرورگر رو از اینجا دریافت کنید

معرفی زنبور دانا

نقاشی و رنگ آمیزی

بازی با رنگ ها(painting)

مهارت هدف: خلاقیت در رنگ آمیزی

مربوط به سنین: پیش از دبستان و.دبستان

توضیح مختصر: بازی ساده و زیبایی که شما میتوانیدبرای رنگ آمیزی اشکال موجود در طرح، سر قلمو را در رنگ موردنظر خود فرو ببرید و با کلیک کردن بر نقطه مورد نظر آن را رنگ نمایید.همانطور که توجه کردید رنگها محدود به رنگهای اصلی می باشند و شما میتوانید رنگهای دیگر را با ترکیب رنگهای موجود به دست آورید.( کافی است که قلمورا در رنگهای مورد نظر فرو ببرید)

مداد جادویی(magic pen)

مهارت هدف:خلاقیت ودقت در استفاده از اجسام مناسب برای رسیدن به هدف

مربوط به سنین: دبستان و به بالا

توضیح مختصر: در هر مرحله شما باید با رسم اشکال هندسی مناسب (مانند دایره،مستطیل و…)سعی کنید به توپ ضربه وارد نمایید و آن را به سمت پرچم قرمز رنگ هدایت نمایید.(کلیدAراگرفته وداخل جسمی که در نظر دارید پاک کنید،یک بار کلیک کنید،به همین صورت از کلید S برای ایجاد محل اتصال دو قطعه ثابت، واز کلید D برای ایجاد محل اتصال دو قطعه متحرک استفاده نمایید.)

نقاشی آنلاین(online painting)

online painting

مهارت هدف: خلاقیت در نقاشی و رنگ آمیزی

مربوط به سنین: پیش از دبستان و دبستان

توضیح مختصر: صفحه سفیدی را پیش روی خود میبینید و ابزاری که مدور است و در آن انواع وسایل نقاشی از جمله:مداد،ماژیک و… وجود دارد و شما با انتخاب هر کدام میتوانید رنگ مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایید و شروع به نقاشی کنید. گزینه new page برای ایجاد یک صفحه سفید جدید است و اگر تمایل دارید از نقاشی خود پرینت بگیرید از گزینه ی print استفاده نمایید. برای خروج از بازی نیز گزینه exit را انتخاب نمایید.

بازی ساده drow stickman

مهارت هدف: خلاقیت

مربوط به سنین: همه سنین البته برای ترجمه جملات نیاز به بزرگترها دارید.

توضیح مختصر: این یک بازی بسیار ساده اما در عین حال جالب و همراه با خلاقیت است. درابتدا از شما خواسته می شود تا یک مرحله را دنبال کنید و یک آدمک رسم کنید. این آدمک شروع به حرکت می کند و هر بار از شما می خواهد در انجام کارهایش براییش اجسامی را رسم کنید.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟